02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

USSD | پلت‌فرم کدهای دستوری

کددستوری USSD

معرفی پلت‌فرم USSD

پلت‌فرم کدهای دستوری USSD

جای شکی نیست که تلفن‌همراه با ضریب‌نفوذ بیش از100 %، یکی از اجزای مهم زندگی همه ما شده است. استفاده از کدهای USSD بر روی تلفن‌همراه بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری و تنها  با گرفتن چند عدد، امکان ارائه خدمات مختلفی را به کسب‌و‌کا‌رها می‌دهد. کدهای USSD به معنای شماره‌هایی مثل  #500* است که امروزه تبلیغات وسیعی درباره آن می‌شود و به همین دلیل، عموم مردم با روش استفاده از آن کاملا آشنا هستند. محیط ساده کار با این کدها باعث می‌شود که میزان استفاده از آن روز به روز افزایش یابد.  بنابراین کسب‌و‌کا‌رهای مختلف از این ابزار به عنوان کانالی برای ارتباط با مشتریان و یا ارائه خدمات خود به مشتریان استفاده می‌کنند و سرویس ابری‌کُد تلیرکو استفاده از این ابزار را برای تمامی شرکت‌ها با قیمتی مناسب تسهیل می‌نماید. در ادامه با قابلیتهای این سرویس آشنا خواهید شد.

معماری پلت‌فرم USSD

  • آنچه که مسلم است وظیفه ی پلتفرم انجام عملیات دریافت درخواست و تجمیع پاسخ از اطلاعات وارد شده در درختواره و یا اطلاعات دریافتی از API تامین کنندگان محتوا می باشد. کلیه ی سرویس های USSD بر همین اساس طراحی و پیاده سازی می شوند.
  • پلتفرم تلیرکو بر اساس طراحی درختواره در محیط کاملا ویژوال و بدون داشتن هیچ گونه دانش فنی طراحی و تولید شده است. رابط کاربری فوق العاده کاربرپسند وابستگی سازمان به افراد فنی را به صفر می رساند.
  • گزارشگیری های متنوع از داده های ایجاد شده در سامانه تحت بهره برداری بدون کندی و یا بارگزاری مجدد صفحات منوط به اختصاص زیرساخت سخت افزاری مناسب برای پلتفرم می باشد. در پروژه ی تامین اجتماعی چنانچه آن سازمان محترم نیاز به دریافت گزارشات مکرر و بدون وقفه از داده های ایجاد شده ی واقعی دارد باید نسبت به تامین زیرساخت سخت افزاری موازی دیتا بیس اقدام نموده تا جستجوهای زیاد بر روی عملکرد سامانه در زمانهای پیک درخواست تاثیری نگذارد. لازم به ذکر است که در طی دو سال قبل که سرویس های سازمان محترم تامین اجتماعی بر روی پلتفرم تلیرکو در حال بهره برداری بوده است این تفکیک انجام نشده بود و نیازهای گزارشگیری سازمان بر روی همان زیرساخت های اصلی پلتفرم فراهم می شده است.
  • یکی از مزیتهای اصلی این پلتفرم در این می باشد که با کدنویسی و بهینه سازی طی 5 سال متمادی و زیر بار رفتن در پروژه های ملی با ترافیک تا 7000 TPS می تواند بدون اینکه کاربر سامانه دانش فنی کار با کد های XML و یا کد نویسی به زبان های برنامه نویسی داشته باشد به راحتی با سامانه ارتباط برقرار نماید.
  • این پلتفرم یا زبان برنامه نویسی و دیتا پیس پرقدرت PHP و Mysql طراحی و پیاده سازی شده است که زمینه را برای توسعه  پلت‌فرم در آینده در هر اسکیلی فراهم می آورد.
  • تیم پشتیبانی شرکت هونام تجارت پارس با کوله باری از تجربه در راه اندازی و پشتیبانی سرویس های کد دستوری در کشور در زمان راه اندازی و بهره برداری در کنار سازمان تامین اجتماعی همانطور که در سالیان قبل بوده، خواهد بود.

فلوچارت ساده از نحوه استفاده از سامانه کد دستوری (USSD)


لیست امکانات پلت‌فرم USSD

مزایای پلت‌فرم USSD – تلیرکو

دسترسی سطح بالا

برای تعریف یا تغییر منوهای کد دستوری، گرفتن گزارش و سایر کارها، کاربر لازم نیست دانش فنی داشته باشد.

سهولت استفاده

به واسطه وجود یک رابط کاربری گرافیکی مناسب، کاربر سیستم به راحتی عملیات مدنظر خود را انجام می‌دهد.

قابلیت یکپارچه‌سازی

نرم‌افزار مدیریت کدهای دستوری تلیرکو به راحتی با سایر سیستم‌ها و بک‌اند سرویس‌ها، قابلیت یکپارچه‌سازی دارد.

ظرفیت بالای سیستم

تجربه‌های گذشته مشتریان، قابلیت پردازش سریع در ترافیک‌های بالا را بارها ثابت کرده است.

مدل همکاری منعطف

قابلیت تعریف سرویس به صورت ابری (Cloud) یا خرید لایسنس نرم‌افزار به علاوه پشتیبانی بلند‌مدت

پشتیبانی 724 واقعی

قابلیت پشتیبانی به‌صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته


نمونه هايی از كاربرد پلتفرم USSD در کسب‌وکارها

ویژگی‌های فنی نرم‌افزار USSD | سامانه USSD تلیرکو

1-امكان دریافت اطلاعات از مشتریان

2-ارائه گزارش بر اساس هر سشن

3-سرویس‌های ارزش افزوده

4-امکان ارسال پیامک به مخاطب

5-استفاده از وب‌سرویس‌های مشتری یا اشخاص ثالث

6-امکان ارسال پیام صوتی

7-گزارش شخصی‌سازی شده

8-سرویس نظرسنجی

9-انجام تراکنش شاپرکی


تصاویری از پلت‌فرم USSD تلیرکو

مشتریان USSD

شماره تماس

02188815266

دفتر مرکزی

تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک‌الشعرای بهار،پلاک14،طبقه 6، واحد 11

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR