02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

مزایای پیامک صوتی | پیامک صوتی چه مزایایی برای کسب و کارها دارد؟

مزایای پیامک صوتی
 

 

 

 

 

در تجارت یکی از اولین اصول موفقیت، تبلیغات درست و موثر است. در گذشته با نبود اینترنت و دنیای دیجیتال این تبلیغات بیشتر به شکل های تراکت، تبلیغ در روزنامه ها، کارت های ویزیت و دیگر روش های سنتی بودند اما اکنون با وجود دنیای بی انتهای اینترنت تبلیغات هم به مانند بسیاری از موارد دیگر دچار تغییرات شده است. در ادامه به بررسی یکی از جدیدترین نوع تبلیغات و مزایای پیامک صوتی VMS خواهیم پرداخت.

کسب اطلاعات بیشتر درباره VMS چیست؟ |کاهش هزینه‌ها

پیامک صوتی چیست؟

پیامک صوتی که به آن VMS هم گفته می شود نوعی از تبلیغات پیامکی است که در آن شما قادر هستید با در یافت پنل کاربری اقدام به فرستادن متنی صوتی برای مخاطبین هدف خود کنید.

کسب اطلاعات بیشتر درباره آشنایی با پیامک صوتی و نحوه استفاده از آن 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تماسی از یک شماره ناشناس داشته اید و به محض جواب دادن صدایی از پیش ضبط شده برای شما پخش شود، به این نوع از پیام ها پیامک صوتی گفته می شود.

انتخاب محتوای پیامک صوتی

محتوای پیامک صوتی را چگونه انتخاب کنیم؟

این نوع از روش های تبلیغاتی فواید زیادی برای صاحبان کسب وکارهای مختلف می تواند داشته باشد که از اصلی ترین آن ها می شود به ارتباط مستقیم با مخاطب نهایی نام برد.

در روش مذکور لحن صدای فرد گوینده تاثیر بسیار عمیقی بر مخاطب دارد، پیشنهاد می شود برای ضبط و فرستادن پیامک صوتی از افراد گوینده ای استفاده کنید که توانایی رساندن مطلب را با لحنی آرام و مورد اطمینان به مخاطبان شما دارا باشند.

مطلب بعدی که در پیامک صوتی باید به آن توجه داشته باشید محتوایی است که منتقل خواهید کرد، محتوای پیامک صوتی شما نباید خیلی خودمانی و نه باید خیلی رسمی و خشک باشد بهتر است حد وسط را انتخاب کنید. متنی که برای مخاطب به صورت صوتی پخش می شود اگر خیلی خشک باشد رساندن مطلب کمی کار را مشکل کرده و اگر خیلی خودمانی باشد باعث می شود تا مخاطب شما را جدی نگیرد. برای انجام محتواهم کارشناسان زیادی فعالیت می کنند که می توانید به آن ها مراجعه کنید.

خدمات سامانه پیامک صوتی VMS

ذخیره، پیام رسانی، دریافت پیامک صوتی (VMS)، پست صوتی و توضیحات کالا و خدمات در قالب سرویس پاسخگویی خودکار به صورت صوتی همه از خدمات سامانه پیامک صوتی  VMS است. از مزایای پیامک صوتی VMS در موقعیت‌های مختلف باید به موارد زیر اشاره کرد.

  • زمان خاموش بودن دستگاه
  • زمان پاسخگویی به مشترک دیگر (مشغول بودن خط)
  • در دسترس نبودن تماس (به ه
  • ر دلیلی)
  • پاسخگو نبودن به تماس

در هر کدام از شرایط گفته شده با برقراری تماس بین گیرنده و سامانه پیام دریافت شده توسط سامانه ذخیره شده و مشترک هر زمان که بخواهد قادر به شنیدن و بازیابی پیام های خود است. سایر خدمات ارائه شده توسط سامانه پیامک صوتی موارد زیر است.

  • پیام تبریک
  • تنظیمات جعبه صوتی
  • مدیریت پیام ها

اگر سامانه پیامک صوتی VMS فعال باشد مرکز در هر زمانی که قادر به پاسخگویی نباشد سیستم پیام را ذخیره کرده و مشترکی که با مرکز ارتباط برقرار کرده با استفاده از امکانات سامانه پاسخ خود را دریافت خواهد کرد.

مزایای استفاده از پیامک صوتی

پیامک های صوتی تبلیغاتی مزیت های فراوانی دارند که می شود به هزینه مقرون به صرفه برای انجام تبلیغات این چنینی اشاره کرد.

شما قادر هستید تا صوت خود را بر روی تلفن های ثابت هم ارسال کنید که این یک امتیاز ویژه و بزرگ می تواند برای شما باشد.

این نوع از بازاریابی تبلیغاتی اگر با لحن و محتوای مناسب به مخاطب ارسال شود نسبت به روش های متنی بسیار کارایی بیشتری خواهد داشت.

کاربرد VMS

کاربرد سامانه پیامک صوتی  VMS در تبلیغات

سامانه پیامک صوتی VMS روشی جدید و مناسب برای کسب و کارهای تبلیغاتی که رونق زیادی را به کارها و مشاغل تبلیغاتی بخشیده است زیرا بیشتر اشخاصی که در کارهای تبلیغاتی فعالیت دارند با استفاده از سامانه پیامک صوتی  VMS کارهای تبلیغاتی خود را به مشتری به راحتی از طریق صوت ارائه خواهند داد. منظور از سامانه پیامک صوتی VMS نرم افزاری است که امکاناتی را برای کاربران فراهم کرده است که پاسخگو باشد. برای استفاده از سامانه پیامک صوتی VMS کافی است که با یک میکروفون تبلیغات‌تان را ضبط و سپس به وسیله سیستم برای مشتریان خود ارسال کنید.

همکاران ما در تلیرکو، آماده ارائه مشاوره در این زمینه بطور رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافی است که فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاهده محصول VMS

اینستاگرام ما

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188638253

دفتر مرکزی

تهران، خ کارگرشمالی، خ فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران، ساختمان شماره دو، فضای شماره 208

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR