02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

راه اندازی کسب و کار در ترکیه | به راحتی یک دفتر مجازی در ترکیه داشته باشید

21-min

بهترین راه برای راه اندازی کسب و کار در ترکیه

آیا مایل هستید که به راحتی یک کسب و کار موفق و گسترده در ترکیه راه اندازی کنید؟؟ آیا مایل هستید که در خارج از کشور کسب و کاری را شروع کنید، اما هزینه‌های هنگفت آن شما را نگران می‌کند؟ آیا شرایط سکونت حضوری در ترکیه برای راه اندازی یک کسب و کار در این کشور را ندارید؟ آیا هزینه‌های هنگفت اجاره و یا خرید دفتر در ترکیه، باعث شده است که از رویای داشتن یک کسب و کار در خارج از کشور دست بکشید؟

 اگر پاسخ شما به سوالات فوق مثبت بود، ما اینجا هستیم تا به بهترین نحو شما را در این مورد راهنمایی کنیم. برای راه اندازی یک کسب و کار در ترکیه به طور موفق، راه‌های بهتر و آسان تری نیز وجود دارند. شما مجبور نیستید که واقعا در این کشور حضور پیدا کنید. همچنین، مجبور نیستید برای اجاره و خرید دفتر کار، هزینه‌های هنگفت بپردازید.

پس راه حل چیست؟ یک دفتر مجازی داشته باشید!

بسیاری از افراد امروزه برای کار در خارج از کشور، از دفتر‌های مجازی استفاده می‌کنند. شما نیز می‌توانید با داشتن یک دفتر مجازی در ترکیه، به راحتی و بدون نگرانی کسب و کار ترکیه خود را در شروع کنید.

کسب و کار در ترکیه-1

فواید استفاده از دفتر کار مجازی در ترکیه چیست؟

  • برخورداری از آدرس واقعی: با داشتن یک دفتر مجازی، شما از یک آدرس و محل کار واقعی در این کشور برخوردار خواهید شد.
  • برخورداری از شماره ثابت معتبر: با اجاره دفتر کار مجازی در ترکیه شما یک تماس معتبر نیز در این کشور خواهید داشت. این موضوع یک امتیاز بسیار مثبت برای شما محسوب خواهد شد. چرا که طبیعتاً مراجعه کنندگان به کسب و کاری که از تلفن ثابت و آدرس موثق برخوردار نیست، اعتماد کمتری خواهند داشت. به این وسیله، شما می‌توانید اعتماد مشتریان را به سمت خود جلب کنید.
  • کسب و کار در ترکیه-2
  • ر‌هایی از هزینه‌های هنگفت: تصور کنید که اگر کسب و کار ترکیه شما به صورت حضوری باشد، چه هزینه‌هایی را ناچار هستید پرداخت کنید؟ طبیعتاً هزینه‌های اجاره و خرید دفتر کار، هزینه رفت و آمد، هزینه سکونت، هزینه غذا و بسیاری از هزینه‌های دیگر می‌تواند موضوعی نگران کننده باشد. با داشتن یک دفتر کار مجازی در ترکیه، دیگر نیازی به نگرانی نیست. می‌توانید تنها هزینه اشتراک را پرداخت کنید و بقیه سرمایه خود را بجای خرج‌های اضافی، برای پیشرفت کسب و کارتان خرج کنید.

سرعت عمل:  آیا نگران دردسر‌های راه اندازی کسب و کار در ترکیه هستید؟ شما می‌توانید به راحتی و در عرض تنها چند دقیقه، یک دفتر کار مجازی در ترکیه راه اندازی کنید. به این صورت، در وقت و انرژی خود صرفه جویی خواهید کرد.

کسب و کار در ترکیه-3

تلیرکو یک شرکت دانش‌بنیان است. محصولات تلیرکو به کسب وکارها راهکارهایی جهت مدیریت بهتر ارائه می‌دهد.  تیم تلیرکو آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برای هر یک از خدمات ومحصولات ما می‌توانید از متخصصان ما به‌صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید. جهت دریافت مشاوره رایگان و دموی رایگان محصولات،کافی است فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

call center – هر آنچه در مورد مرکز تماس لازم است بدانید! (راهنمای جامع)

call center – هر آنچه در مورد مرکز تماس لازم است بدانید! (راهنمای جامع)

مرکز تماس که به کال­ سنتر هم معروف است، برای برقراری ارتباط شرکت­ ها و سایر موسسات با مشتریان بسیار نقش مهم و کارآمدی دارد. در واقع بسیاری از صاحبان کسب و کار پس از این که ایده‌ی اولیه خود را صیقل می‌دهند، در قدم‌های بعدی حتما مرکز تماس را در اولویت قرار می‌دهند.

1 دیدگاه

  1. مهران

    همیشه پیروز باشید

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188638253

دفتر مرکزی

تهران، خ کارگرشمالی، خ فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران، ساختمان شماره دو، فضای شماره 208

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR