02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

آشنایی با شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات

20-min

قابل گفتن است به دلیل برخی از نظریات برخی که می‌گویند در سال‌های اخیر منشا ثروت و تولید اقتصادی را باید دانش دانست امروزه نقش و تاثیر شرکت‌های دانش بنیان در اقتصاد بسیار زیاد است به طوری که نمی‌توان نقش پررنگ آن را انکار کرد، این نوع شرکت‌ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه قصد داریم به یکی از انواع آن یعنی شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات بپردازیم.

شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات 2

شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات چیست؟

بهتر است در ابتدا در مورد مفهوم و ماهیت شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات توضیحی کوتاه و مفیدی به شما عزیزان ارائه دهیم تا بتوانید به خوبی ماهیت و اهمیت آن را درک کنید.

اگر بخواهیم آن را به زبانی ساده توضیح دهیم باید بگوییم که هر گاه یک شرکت بتواند منابعی که در دسترس دارد مانند نیروی انسانی، مواد اولیه و… را با تدبیر و دانش زیاد در جهت رسیدن به موفقیت و پیشی گرفتن از رقیبان خود به کار بگیرد یک شرکت بر اساس دانش و به اصطلاح دانش بنیان شکل می‌گیرد که این شرکت می‌تواند در زمینه‌های مختلف به فعالیت مشغول شود، یکی از زمینه‌های آن شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات است که در آن به کمک نوآوری های بسیار و استفاده از دانش روز می‌توانند خدماتی در حوزه فناوری اطلاعات به کاربران خود ارائه دهند.

شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات 1

چرا تلیرکو یک شرکت دانش بنیان است؟

شرکت تلیرکو به عنوان یک شرکت دانش بنیان  فناوری اطلاعات محسوب می‌شود اما می‌خواهیم بدانیم این شرکت دارای چه ویژگی‌هایی است که توانسته در دسته شرکت‌های دانش بنیان قرار بگیرد.

علت این امر به شرح زیر است:

  • تشکیل و ثبت بر اساس آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری و اختراعات.

  • تولید کالاهای دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات.

  • دارا بودن ایده‌های نوین و خلاقانه.

  • در اختیار داشتن دانش به عنوان سرمایه و جز جدا ناپذیر شرکت.

  • دارا بودن قابلیت رقابت پذیری با سایر شرکت‌ها.

    شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات 3

با توجه به موارد گفته شده می‌توان به این نتیجه رسید که این شرکت تمامی موارد مورد نیاز یک شرکت دانش بنیان را دارد و خدماتی نظیر کانال‌های ارتباطی با مشتری و… را به متقاضیان ارائه می‌دهد  به همین دلیل به آن دانش بنیان می‌گویند، این شرکت با داشتن 10 سال سابقه درخشان و همچینین بیش از 12 متخصص آی تی توانسته در طی این سال‌ها نظر مثبت مشتریان را به خود جلب کند و همواره در تلاش برای بالا بردن کیفیت خدمات شرکت می‌باشد.

تلیرکو یک شرکت دانش‌بنیان است. محصولات تلیرکو به کسب وکارها راهکارهایی جهت مدیریت بهتر ارائه می‌دهد.  تیم تلیرکو آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برای هر یک از خدمات ومحصولات ما می‌توانید از متخصصان ما به‌صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید. جهت دریافت مشاوره رایگان و دموی رایگان محصولات،کافی است فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188638253

دفتر مرکزی

تهران، خ کارگرشمالی، خ فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران، ساختمان شماره دو، فضای شماره 208

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR