02188815266 info@telirco.com

Click to Book a Free Consult and Receive a Free Demo of Products

What should we pay attention to when buying an SMS panel?

پنل اس ‌ام ‌اس

پنل اس ‌ام ‌اس و نکاتی درباره خرید آن را در این مقاله بررسی میکنیم.

 امروزه از آن جایی که تکنولوژی پیشرفت بسیار زیادی کرده، بیشتر کسب و کارها مانند شرکت ها و سازمان ها خدمات خود را از طریق پیامک انجام می دهند. اگر نگاه جزئی به  نحوه کار کردن بانک‌ها، دفاتر ثبت و یا فروشگاه های اینترنتی بیاندازید، متوجه خواهید شد که تمام این مشاغل پنل اس ‌ام ‌اس باکیفیتی را خریداری می ‌کنند تا بتوانند از طریق آن خدمات خود را به مشتریانشان ارائه دهند.

 صاحب هر کسب و کاری زمانی که تصمیم به خرید پنل اس ‌ام‌ اس می کند، باید ویژگی هایی را برای آن در نظر بگیرد تا بتواند مرغوب ترین و با کیفیت ترین پنل اس ام اس را خریداری کند. ما در این مقاله نکاتی را که باید در هنگام خرید پنل اس ‌ام ‌اس به آن توجه کنید را برای شما شرح داده ایم.

پنل اس ‌ام ‌اس

برای مطالعه International and domestic SMS sending panel + 35 SMS ready templates روی لینک کلیک نمایید

توجه به این نکات می تواند کمک بسیار زیادی به شما کند تا یک SMS Panel با کیفیت را خریداری کنید و بتوانید نیاز مشتریان خود را نیز تامین نمایید.

 نکات قابل توجه برای خرید پنل اس ام اس :

 متنوع بودن پنل اس ام اس:

برخی از خریداران فکر می‌ کنند که باید گران ترین SMS Panel را برای خدمات خود خریداری کنند، اما این یک تفکر بسیار اشتباه می باشد. اگر شما صاحب کسب و کار کوچک هستید به تمام خدمات پنل اس ام اسی نیازی ندارید.

 بنابراین برای اینکه بتوانید یک پنل اس ‌ام ‌اس با کیفیت را خریداری کنید، نیازی نیست که بیش از اندازه هزینه‌ای را پرداخت کنید. شما می توانید یک پنل اس ‌ام ‌اس را انتخاب کنید که ارزان باشد و در مقابل بتواند نیازهای شما را نیز برآورده کند.

 سعی کنید SMS Panel انتخابی شما بسته های متعددی را با قیمت های مختلف در اختیار مشتریان و یا کاربران قرار دهد تا آن ها بتوانند امکانات مورد نیاز خودشان را از پنل اس ‌ام ‌اس شما انتخاب کنند.

 پنل کاربری قدرتمند:

نکته دیگری که برای خرید پنل اس ‌ام ‌اس باید به آن توجه کنید، پنل کاربری قدرتمند می باشد. منظور از پنل کاربری این است که شما از طریق آن پیامک های مورد نظر خود را به مشتریان و کاربرانتان ارسال می کنید و همچنین می توانید پیامک های ارسالی و دریافتی را نیز مدیریت کنید.

 هرچه پنل کاربری شما آسان تر و قدرتمند تر باشد، شما می توانید راحت تر با آن کار کنید. بنابراین قبل از خرید پنل اس ‌ام ‌اس حتما پنل کاربری مورد نظر خود را امتحان کنید تا تشخیص دهید که آیا کار کردن با آن برای شما آسان می باشد و یا خیر.

در اختیار گذاشتن امکانات موثر:

شاید با خودتان فکر کنید که توجه به این نکته در خرید پنل اس ‌ام ‌اس می ‌تواند کمی مشکل باشد. اما باید بگوییم که شما قبل از خرید پنل اس ام اس باید به این توجه کنید که پنل اس ‌ام ‌اس مورد نظر شما چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد.

 برخی از پنل های اس ام اسی امکاناتی را مانند جداسازی جنسیت و ارسال اس ام اس بر اساس جنسیت های مختلف را دارا می باشد، اما برخی دیگر این امکانات را ندارد. هر چه SMS Panel انتخابی شما دارای امکانات بیشتری باشد شما می توانید نیازهای کاربران را بهتر تامین کنید.

  خوب است قبل از اینکه SMS Panel خود را خریداری کنید، حتماً راهنمایی استفاده از آن و همچنین امکانات آن را به دقت بخوانید.

توجه به نیاز شرکتتان:

شما قبل از اینکه SMS Panel با کیفیتی را خریداری کنید، باید به این توجه کنید که شرکتتان به چه پنل اس ‌ام ‌اس نیاز دارد. پنل اس ‌ام ‌اس انتخابی شما علاوه بر اینکه باید با نیاز شرکت مطابقت داشته باشد، همچنین باید بتواند که نیازهای مشتریان شما را نیز فراهم کند.

 ممکن است که شما به تعداد پیامک کمتری نیاز داشته باشید، بنابراین لازم نیست که حتماً پنل اس ‌ام ‌اس گران قیمت و با امکانات زیاد را خریداری کنید. می ‌توانید آن پنلی را که مورد نیاز شما است و همچنین می تواند امکانات متناسب با نیاز شما را فراهم کند، خریداری کنید.

 پشتیبانی قوی شرکت ارائه دهنده پنل:

هر پنل اس ام اسی که شما خریداری می کنید توسط یک شرکتی ارائه می ‌شود. زمانی که ارسال پیامک شما به مشکل بر می خورد، شما باید سریع با شرکت SMS Panel خود تماس بگیرید و مشکل را با آن ها در میان بگذارید.

Article study تعرفه ارسال پیامک به خارج از کشور

کارشناسان این شرکت نیز باید در اسرع وقت مشکل شما را حل کنند و تیم پشتیبانی بسیار قوی را داشته باشند. یک SMS Panel خوب و با کیفیت باید دسترسی آسانی به پشتیبانی داشته باشد.

 پوشش تمام اپراتورهای کشور:

چهار اپراتور در ایران فعالیت می کنند که خط مشتری های شما نیز یکی از این اپراتورها می باشد. این اپراتورها ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا نام دارند. شما باید قبل از خرید پنل اس ‌ام ‌اس به این توجه کنید که پنل مورد نظر شما بتواند تمام این اپراتورها را پوشش دهد و محدود به اپراتور خاصی نباشد.

 SMS Panel مورد نظر شما باید این توانایی را داشته باشد که بتواند به هر چهار اپراتور پیامک‌ های انبوهی را ارسال کند.

قابلیت جداسازی ارسال اس ‌ام ‌اس ‌های انبوه

 قابلیت جداسازی ارسال اس ‌ام ‌اس ‌های انبوه:

SMS Panel انتخابی شما باید این قابلیت را داشته باشد که ارسال پیامک‌ های انبوه را تامین کند. منظور این است که شما بتوانید با استفاده از SMS Panel خود به برخی از مشتریان تبریک‌ تولد‌ بفرستید و یا به مناسبت روز مادر و یا روز پدر به مشتریان خانم و آقای خود تخفیفاتی را ارائه دهید.

 بنابراین بهتر است که قبل از خرید پنل اس ام اس به قابلیت تفکیک آن توجه کنید، با این قابیلت می‌ توانید مشتریانی را هدف قرار دهید و همچنین هزینه ‌های تبلیغاتی خود را نیز کاهش دهید.  شما با این قابلیت پنل اس ‌ام ‌اس دیگر نیازی ندارید که پیامک های سفارشی شده ای را بسازید و آن را به مشتریان خود ارسال کنید. بلکه می توانید با تعیین کردن فیلترهای خاص، اس ام اس هایی را به مشتریان مورد هدف خود ارسال کنید. این فیلتر ها می تواند جنسیت، منطقه شهر، سن، شهر، استان، مشاغل و اصناف خاصی باشد.

 بررسی سوابق شرکت‌های ارائه‌دهنده پنل:

شما قبل از اینکه اقدام به خرید پنل اس ‌ام ‌اس کنید، باید به وب سایت شرکت های ارائه دهنده مراجعه کنید و ببینید که در سایت آن ها قسمتی به نام مشتریان ما وجود دارد یا خیر. در این قسمت مشتریان سابقه و تجربه خود را از خرید این پنل اس ‌ام ‌اس به اشتراک می گذارند.

 تعرفه مناسب برای پنل اس ‌ام ‌اس :

بسیاری از صاحبان مشاغل زمانی که اقدام به خرید پنل اس ام اس می کنند، این تصور را دارند که منظور از تعرفه مناسب تعرفه ارزان می باشد. اما خوب است بدانید که تعرفه پایه پیامک را شرکت مخابرات تعیین می ‌کند و شرکت‌های ارائه دهنده پنل فقط مبلغ بسیار کمی را برای سود خود به تعرفه پایه اضافه می کنند.

ویژگی های پنل کاربری با کیفیت:

همانطور که در بالا اشاره کردیم، پنل کاربری علاوه بر اسان و ساده بودن باید ویژگی های زیر را نیز دارا باشد. این ویژگی ها عبارت است از:

  •  راهنمای استفاده داشته باشد.
  • منوی فارسی داشته باشد.
  • ارسال آن سریع و آسان باشد.
  • امکانات مورد نیاز کاربران را در اختیارشان قرار دهد.
  • خیلی آسان با چند کلیک شارژ شود.

 بنابراین شما زمانی که می خواهید SMS Panel خریداری کنید، باید به این توجه کنید که پنلی که قرار است خریداری کنید در برابر قیمت و تعرفه ای که دارد چه امکاناتی را در اختیار شما و کاربران قرار می دهد. از این راه می توانید با کیفیت ترین و مناسب ترین پنل اس ‌ام ‌اس را خریداری کنید.

حالا که شما نکات مهم و قابل توجه برای خرید پنل اس ام اس با کیفیت را می دانید، خوب است که اطلاعاتی نیز درباره فواید استفاده از SMS Panel برای کسب و کار خود نیز داشته باشید.

 فواید استفاده از پنل اس ‌ام ‌اس برای کسب و کار:

. شما می توانید با استفاده از پنل اس ‌ام ‌اس خدمات برند خود را به شکل حرفه‌ای ارائه دهید.

. زمانی که شما از SMS Panel برای کسب و کار خود استفاده می‌ کنید، می ‌توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی برند خود را به مشتریان معرفی کنید. خرید پنل اس ‌ام ‌اس تا فعال سازی آن فقط یک روز زمان می برد. شما بعد از فعالسازی پنل می توانید خدماتی را از طریق آن به مشتریان خود ارائه دهید و در کمترین زمان و با کمترین هزینه برند خود را معروف کنید.

 . شما با ارسال پیامک های کوتاه به مشتریان خود آن ها را تشویق می کنید که به سمت کسب و کار شما جذب شوند و به نوعی تبلیغ خدمات خود را انجام می دهید. این کار برای کسانی که تازه وارد کسب کار شده اند، فایده بسیار زیادی دارد و آن دسته از افرادی که کسب و کارهای مداوم و طولانی مدتی را داشتند و به تازگی از SMS Panel استفاده می ‌کنند، نیز می ‌توانند علاوه بر مشتریان خود به دیگر افراد که آشنایی کمتری با آنها دارند نیز خدمات خودشان را معرفی کنند.

.  زمانی که شما از SMS Panel استفاده می کنید، می توانید تعامل قوی را با مشتریان خود برقرار کنید. شما می ‌توانید تولد آنها و یا مناسبت‌های خاصی را با ارسال پیامک به آنها تبریک بگویید. حتی می ‌توانید سوالات آنها را پاسخ دهید و این امکان را برای آنها به وجود بیاورید که به ارائه خدمات شما نظر بدهند.

.  شما می توانید خدمات فروشگاه و یا کسب و کار خود را از طریق پنل اس ‌ام ‌اس به مشتریان بگویید و آنها را از فعالیت‌های مختلفتان آگاه کنید. شما می توانید با ارسال پیامک های کوتاه مشتریان را از تخفیفات، طرح های تشویقی، قرعه کشی شرکت و یا کسب و کارتان مطلع کنید و آنها را تشویق کنید تا در این فعالیت ها شرکت کنند.

. شما حتی می ‌توانید بر اساس نوع خدمات و فعالیت های کسب و کار خود به افراد خاصی از جامعه پیامک ارسال کنید. SMS Panel این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که افرادی را از طریق جنسیت، منطقه زندگی، شهر، کد پستی و یا پیش شماره و حتی شغل هدف قرار دهید و پیامک های به خصوصی را برای آنها ارسال کنید.

 به عنوان مثال فردی که در حوزه فروش لوازم یدکی فعالیت می کند، می‌ تواند افراد ۲۵ تا ۵۰ سال را مورد هدف قرار بدهد و برای آنها پیامک هایی را ارسال کنند و یا هم چنین کسی که در حوزه بوتیک فعالیت می ‌کند می‌ تواند خانوم های ساکن در بخش شمالی شهر تهران را مورد هدف قرار هد و برای آنها پیامک هایی را ارسال کنند.

در آخر باید گفت اگر به عنوان صاحب کسب و کار و یا تجارت قصد خرید پنل  اس‌ام ‌اس را دارید بهتر است که نکاتی را برای خرید پنل اس ام اس با کیفیت در نظر بگیرید. این نکات شامل امکانات پنل،  تعرفه آن و همچنین آسان بودن پنل کاربری و غیره می باشد.

 توجه به این نکات در هنگام خرید پنل اس ام اس می تواند به شما کمک کند تا پنل مناسب و همچنین کاربردی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. باید به این نکته نیز توجه کنید که پنل اس ‌ام ‌اس در گسترش کسب و کار و برند شما و همچنین ارائه خدمات به مشتریان نقش بسیار زیادی دارد و هم چنین می تواند تاثیر بسیار زیادی در محبوبیت و همچنین معروفیت کسب و کار شما داشته باشد.

اینستاگرام هونام تجارت پارس را دنیال کنید.

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Articles

The Latest Blog Posts

Call Us

02188815266

Central Office

Apt.11, 6th Fl. No.14, Malek-osh-Shoara Bahar St., Taleghani

Hours

Sat to Wed

9:00am to 6:00 pm

 

en_US
en_US fa_IR