02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

کاربردهای راه‌اندازی پیامک کد فعالسازی و رمز یکبار مصرف برای کاربران چیست؟

10-min

ارسال پیامک از شرکت برای تبلیغات یا کارهای خاصی درگذشته مرسوم بوده است.امروزه ازاین ارسال پیامک نه تنها برای تبلیغات بلکه برای احراز هویت کاربران استفاده می‌کنند. ما دراین مقاله سعی داریم نحوه راه‌اندازی پیامک کد فعالسازی را به شما بیاموزیم.

کد فعالسازی

راه اندازی پیامک کد فعالسازی

هر فرد صاحب سایت یا صاحب شرکتی یا نرم‌افزاری برای شناخت مخاطبان و احراز هویت آن‌ها و عضو کردن آن‌هادر سایت خود،  به ارسال و دریافت کد فعالسازی نیاز دارد.این کد معمولا از حروف و اعداد تشکیل می‌شود. ارسال کد فعالسازی از طریق ارتباط سایت مبدا با یک سامانه پیام کوتاه میسر است. ارسال این کد توسط سازمان به فردی خاص که متقاضی ثبت نام در سایتی هستند به این دلیل انجام می‌شود تا ان سازمان یا شرکت متوجه بشود که فرد ثبت نام کننده انسان است یا ربات کامپیوتری. برای  استفاده و راه اندازی پیامک کد فعالسازی شرکت‌ها ابتدا باید بدانند که این کدها از طریق سیستم کامپیوتری خاص و یا از طریق استفاده از افزونه‌های پیامکی در وردپرس صورت می‌گیرد.

ارسال این کدها به چند روش انجام می‌شود این روش‌ها عبارتند از:

  1. ارسال پیامک توسط وب سرویس‌ها
  2. ارسال پیامک از راه URL یا همان آدرس اینترنتی
  3. ارسال از راه وردپرس و استفاده از افزونه‌های خاص آن
  4. ارسال پیامک توسط درگاهی خاص و یا نرم افزاری خاص

کاربرد و مزایای کد فعالسازی برای کاربران

 این رمز فعالسازی که برای کاربران بابت سهولت در کارشان و از جمله عضویت درجایی استفاده می‌شودبه صورت عددی و حروفی ارسال می‌شود. دریافت این کد برای کاربران مزایای خاصی دارد از جمله این مزایا این‌است که :

  1. همانطور که نرم افزارها و سایت‌های معتبر برای احراز هویت کاربرانشان به این کد نیاز دارند، فرد هم با دریافت این کد متوجه خواهد شد که سایت یا مکانی را که در آن عضو شده است معتبر است و گرفتار دزدان نشده است.
  2. در این روش اطلاعات خاص فرد در سایت یا شرکت محفوظ می‌ماند و فقط یک کد بین آن دو ردو بدل می‌شود کاربرد این کد حفظ اطلاعات شخصی می‌باشد.

ما نتیجه می‌گیریم که یه فرد با دریافت و راه اندازی پیامک کد فعالسازی چه به صورت پیامکی و چه به صورت صوتی به معتبر بودن یک شرکت و سازمان پی می‌برد و ازین طریق مشتریانی فراوانی را یک سازمان می‌تواند جذب کند، زیرا معتبر و معتمد بودن شرکتی برای یک کاربر اهمیت بالایی دارد. پس استفاده از کد فعالسازی به شرکت‌هایی که می‌خواهند به سود کلان برسند توصیه می‌شود.

تلیرکو یک شرکت دانش‌بنیان است. محصولات تلیرکو به کسب وکارها راهکارهایی جهت مدیریت بهتر ارائه می‌دهد.  تیم تلیرکو آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برای هر یک از خدمات ومحصولات ما می‌توانید از متخصصان ما به‌صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید. جهت دریافت مشاوره رایگان و دموی رایگان محصولات،کافی است فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188638253

دفتر مرکزی

تهران، خ کارگرشمالی، خ فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران، ساختمان شماره دو، فضای شماره 208

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR