02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

شرکت پلت‌فرم‌های موبایلی| اولین پست وبلاگ فارسی تلیرکو

پلتفرم موبایلی

اولین پست وبلاگ فارسی تلیرکو با چاشنی فرهنگ سازمانی آن

این اولین پست در وبلاگ فارسی تلیرکو است. تلیرکو، یک شرکت ارائه‌دهنده پلت‌فرم‌های موبایلی است.

شروع کردن همیشه کار سختی بوده، شروع یک وبلاگ هم مثل همه شروع‌های دیگر سخت است. مخصوصا این‌که هنوز ندانی بهترین لحن برای این محتوا چیست.

برای شروع از تلیرکو شروع می‌کنم. از شناختی که منِ عضوی از تیم تلیرکو در این مدت همکاری از این شرکت به‌دست آوردم. از تجربیاتم. از حسی که در بودن در این تیم دارم. از ماموریت و ارزش‌ها و …

 

تیم تلیرکو

چرا این موضوع را انتخاب کردم؟ دلیلش شاید این باشد که دوست دارم اولین پست منِ عضوی از تیم تلیرکو، به‌عنوان یک یادگاری برای خودم و شرکت به‌جا بماند. نمی‌دانم تا چه روزی در این‌جا هستم اما هر لحظه از همکاری با این تیم کوچک اما قدرتمند و متفاوت را دوست دارم.

در تلیرکو خیلی چیزها را می‌توان یادگرفت.

اینکه از ایده تا عمل و برای به واقعیت تبدیل کردن یک ایده لازم نیست خیلی سخت بگیری. عصر واقعا عصر سرعت است و اگر ایده‌ات خوب است و تیم می‌گوید خوب است حتی یک ثانیه را هم هدر نده. شیک باش، در نگارش ایده و فهماندن آن به آن‌هایی که لازم است بدانند. دقیق باش اما خیلی وقتت را صرف زرق و برق فتوشاپ و طراحی‌های نوین نکن. اگر شک داری، پیچ‌دک ابتدایی کسب‌وکارها و استارتاپ‌های بزرگ دنیا را چک کن.

در تلیرکو می‌توان یاد گرفت که قضاوت کردن چقدر مخرب و اشتباه است. قضاوت‌های مرسومی که در دنیا و مخصوصا کشور خودمان خیلی باب است و اصل اعتماد را به راحتی زیرسوال می‌برد.

شاید اگر این فرهنگ در تلیرکو نبود هرگز یک مادر که دوفرزند زیر 5 ساله داشته باشد را استخدام نمی‌کرد (یعنی  خود من)  و اگر استخدام می‌کرد به جای درک شرایط و استفاده از پتانسیل‌های آن کارمند هر روز به دنبال بهانه‌ای بود که ثابت کند دردسرهای بزرگ کردن فرزندان تو به خودت مربوط است. “باید در چارچوب خشک قوانین عمل کنی و غیر از آن یعنی عملکردت صفر است”. این حرف یعنی چشم بستن به روی تمام تلاش‌هایی که یک کارمند با این ویژگی‌ها برای اثبات خودش انجام می‌دهد و چنین فردی که مطمئنا می‌تواند بهره‌وری بالاتری داشته باشد با کسی‌که در یک اداره دولتی و یا حتی خصوصی ساعت‌ها اضافه کار دارد؛ اما دریغ از یک خروجی، مقایسه می‌شود و نتیجه این مقایسه به نفع آن کارمند بدون خروجی خواهد بود!

این‌ها را گفتم تا بگویم در تلیرکو فرهنگ قضاوت کردن نیست و اصل همکاری بر پایه صداقت و اعتماد است. اعتمادی که آن‌قدر با ارزش است که هرگز کسی حتی  لحظه ای به سوءاستفاده از آن فکر هم نمی‌کند. چیزی که من کارمند سابق شرکت علی‌بابا بخاطر فشار کاری که روی منِ مادر بود دچار افسردگی شدید شدم و هرگز کسی نپرسید چطور؟ اما حالا قدر شرکت‌هایی مثل تلیرکو را خوب می‌دانم.

در تلیرکو یاد می‌گیری که از یادگرفتن نترسی. کاری را قبول کن که همیشه از آن واهمه داشتی. کاری که بلد نیستی مهم نیست. مهم این است که دوست داشته باشی آن را انجام دهی. پس یاد خواهی گرفت.

در تلیرکو یاد می‌گیری که نه تنها هر روز که هر ثانیه فرصتی است برای پیشرفت و نباید آن را از دست داد. روند صعودی پیشرفت و ترقی در تلیرکو کاملا ملموس است.

در تلیرکو یاد می‌گیری که قدرت تحمل ابهامت را بالا ببری. شاید ماه‌ها و حتی گاها سال‌ها تلاش برای یک پروژه به نتیجه‌ای که باید نرسد. شاید هم به آن طلای معدن نزدیک شدی و فقط چند ضربه دیگر کافی‌است تا آن‌چه را منتظرش بودی را به دست آوری. اما تحمل ابهام کار دشواری است. تلیرکو این قدرت بزرگ و ارزشمند را به تو می‌آموزد

نگاه و نگرشی متفاوت به دنیا، به کسب‌وکار که با چاشنی مهمی به نام “انسانیت” همراه است. در تلیرکو ستودنی است.

جای چنین شرکتهایی در کشورمان خالی است. برای تلیرکو و شرکت‌هایی مثل آن آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم نتیجه تلاش‌های این تیم جوان و متخصص و باارزش مثل همیشه به بار بنشیند تا با رشد آن، فرهنگ‌های خوب سازمانی نیز رشد پیدا کند.

 

از تلیرکویی بودنم بسیار خرسندم. امیدوارم شما هم در شرکت‌هایی این چنینی از لحظات عمرتان لذت ببرید و پیشرفت شرکت منجر به پیشرفت خودتان شود.

 

ادمین نوشت

call center – هر آنچه در مورد مرکز تماس لازم است بدانید! (راهنمای جامع)

call center – هر آنچه در مورد مرکز تماس لازم است بدانید! (راهنمای جامع)

مرکز تماس که به کال­ سنتر هم معروف است، برای برقراری ارتباط شرکت­ ها و سایر موسسات با مشتریان بسیار نقش مهم و کارآمدی دارد. در واقع بسیاری از صاحبان کسب و کار پس از این که ایده‌ی اولیه خود را صیقل می‌دهند، در قدم‌های بعدی حتما مرکز تماس را در اولویت قرار می‌دهند.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188638253

دفتر مرکزی

تهران، خ کارگرشمالی، خ فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران، ساختمان شماره دو، فضای شماره 208

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR