02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

کاربردهای پنل اس ام اس در مدیریت کسب و کارها

کاربردهای پنل اس ام اس در مدیریت کسب و کارها

امروزه با افزایش رقابت در مشاغل به کاربردن روش‌هایی برای بازاریابی و جذب مشتری به امری ضروری تبدیل شده‌است. گاهی اوقات تبلیغات و بازاریابی هزینه‌های سنگینی روی دوش صاحبان مشاغل می‌گذارد، به همین دلیل بسیاری از این افراد به دنبال روشی کم هزینه و سودمند در جهت بازاریابی برای کسب و کارشان هستند.
پنل اس‌ام‌اس یا سامانه پیامکی بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای جذب مشتریان شما است. در ادامه به برخی از کاربردهای پنل اس‌ام‌اس در مدیریت کسب و کارها خواهیم پرداخت تا شما با مزایای این سرویس بیشتر آشنا شوید.


پنل اس‌ام‌اس چیست و چگونه کسب و کارها را مدیریت می‌کند؟

پنل اس‌ام‌اس یا پیام کوتاه یک سرویس حرفه‌ای برای مدیریت و ارسال پیامک به مشتریان است که برای اهداف تجاری استفاده می‌شود. این سامانه پیامکی بهترین و باصرفه‌ترین راه برای حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید است و در مشاغل گوناگونی کاربرد دارد.

از پنل اس‌ام‌اس در کسب و کارها به عنوان راهی برای تبلیغات، بازاریابی و ارتباط با مشتریان استفاده می‌شود. در مشاغل مختلف با استفاده از پنل اس‌ام‌اس، خدمات شغل مربوطه به مشتریان معرفی می‌شود تا مخاطبان با آگاهی از محصولات یا خدمات بتوانند با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند و از خدمات مشاغل مختلف بهره‌مند شود. بنابراین یکی از مهمترین کاربردهای پنل اس‌ام‌اس در مدیریت کسب و کارها، جذب مشتری و افزایش سود است.

طی دهه‌های اخیر استفاده از پنل پیامکی در مقاصد اقتصادی و بازاریابی افزایش یافته و نقش مهمی در پیشرفت مشاغل ایفا می‌کند. برای مثال؛ با استفاده از سامانه پیامکی در دفاتر بیمه می‌توان با ارسال پیامک­‌هایی مانند یادآوری موعد اقساط، معرفی تسهیلات، اطلاع‌رسانی درباره اتمام بیمه و تمدید آن و… برای مخاطبان با آنها ارتباط برقرار کرد.

 کاربردهای پنل اس ام اس در مدیریت کسب و کارها

کاربردهای پنل اس‌ام‌اس در مدیریت کسب و کارها؛

 

  • ارسال پیامک به مشتریان و مخاطبان بصورت نامحدود؛

    یکی از رایج‌ترین کاربردهای پنل اس‌ام‌اس در مدیریت کسب و کارها، نامحدود بودن استفاده از این سامانه است. با استفاده از سامانه پیامکی می‌توانید تعداد زیادی پیام کوتاه را برای مخاطبین بی‌شماری ارسال کنید و خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی کنید. استفاده از سامانه پیامکی بهترین و به‌ صرفه‌ترین راه بازاریابی برای مشاغل و جذب مشتری است.

  • سودمندی بیشتر نسبت به بازاریابی اینترنتی؛

    سامانه پیامکی در مقایسه با روش‌های اینترنتی از سودمندی بیشتری برخوردار هستند زیرا نیاز به اینترنت ندارند. کاربران برای دریافت این پیامک‌ها نیازی به وصل بودن به اینترنت ندارند و این پیامک‌ها به آسانی و در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیارشان قرار می‌گیرد. از آنجایی که بسیاری از افراد ممکن است ساعات زیادی را بدون اینترنت سپری کنند بنابراین سامانه پیامکی بهترین راه ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات است.

  • امکان ارسال پیامک تبلیغات، تخفیف‌ها، اطلاعیه‌ها و خبرنامه‌ها؛

    یکی از مهمترین کاربردهای پنل اس‌ام‌اس در مدیریت کسب و کارها، ارسال پیامک با موضوعات گوناگون است. پنل پیامکی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا اطلاعیه‌ها و خبرنامه‌ها و تخفیفات ویژه را به اطلاع مشتریان خود برسانید و بتوانید فروش خود را افزایش دهید. از طریق سامانه پیامکی می‌توانید از مشتریان درباره خدمات خود نظرسنجی کنید تا نقاط ضعف خود را بهبود ببخشید.

  • تلیرکو یک شرکت دانش‌بنیان است. محصولات تلیرکو به کسب وکارها راهکارهایی جهت مدیریت بهتر ارائه می‌دهد.  تیم تلیرکو آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برای هر یک از خدمات ومحصولات ما می‌توانید از متخصصان ما به‌صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید. جهت دریافت مشاوره رایگان و دموی رایگان محصولات،کافی است فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Articles

تازه‌ترین مقالات وبلاگ

شماره تماس

02188815266

دفتر مرکزی

تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک‌الشعرای بهار،پلاک14،طبقه 6، واحد 11

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR