02188638253 info@telirco.com

جهت دریافت مشاوره و دموی رایگان محصولات تلیرکو،کلیک کنید!

ارسال کد فعال‌سازی با پیامک صوتی به مشتریان چه مزایایی دارد؟

ارسال کد فعال‌سازی با پیامک صوتی

ارسال تبلیغات و پیامک سیستمی برای شرکت یا واحد خاصی درگذشته و امروزه مرسوم  بوده است.  روش‌های ارسال این پیامک از گذشته تا امروز تغییر کرده است. در گذشته تنها ارسال پیامک به صورت متنی بوده است اما امروزه ارسال پیامک به صورت صوتی هم مرسوم شده است. ارسال این پیامک صوتی مزایایی دارد .ما دراین مقاله می‌خواهیم درمورد  مزایای ارسال کد فعالسازی با پیامک صوتی سخن بگوییم.

پیشینه پیامک صوتی

در گذشته ارسال پیامک صوتی  با استفاده از خط تلفن ثابت انجام می‌شده و بسیار هزینه بر بوده است. امروزه ارسال پیامک صوتی بسیار به صرفه‌تر است.  ارسال کد فعالسازی با پیامک صوتی،  امروزه تحت وب انجام می‌شود.  هزینه ارسال پیامک صوتی به صورت نهایی از مخاطب کسر می‌شود.

 ارسال کد فعال‌سازی با پیامک صوتی

کد فعالسازی و پیامک صوتی

هر فردی که صاحب سایت یا نرم افزار خاصی است برای شناخت مخاطبان و احراز هویت آن‌ها و عضو کردن افراد در سایت یا نرم افزار خود،  به ارسال کد فعالسازی نیاز دارد.  این کد معمولا از حروف و اعداد تشکیل می‌شود. ارسال کد فعالسازی از طریق ارتباط سایت مبدا با یک سامانه پیام کوتاه است. حال این پیامک ممکن است به صورت اس ام اس و یا پیام صوتی ارسال شود.

مزایای ارسال کد فعالسازی با پیامک صوتی

ارسال کد با پیامک صوتی مزایای خاصی دارد از جمله این مزایا این‌است که:

1-کاهش هزینه های ارسال پیامک متنی

2-بهبود استفاده مصرف کنندگان از پیامک

3-جلوگیری از سرقت رمز ورود کاربران

4-احراز هویت کاربر و تشخیص ربات بودن یا نبودن فرد ثبت نام کننده

5-صحت ورود کد فعالسازی با ارسال پیامک صوتی

6-صفر بودن ورود غلط کد فعالسازی با خواندن کد توسط پیامک صوتی

7-به صرفه بودن شنیدن کد فعال‌سازی با پیامک صوتی توسط کم بینایان

ارسال کد فعالسازی با پیامک صوتی،

برای کاربر هم بسیار مورد استفاده و مفید است. بعضی از کاربران ممکن است به هر دلیلی پیامک فعالسازی را نبینند اما زمانی که کد فعالسازی  به صورت پیام صوتی ارسال می‌شود آن‌را به خوبی می‌شنوند و به درستی هم وارد می‌کنند. بعضی کاربران هم به دلیل حواس پرتی خاصی که دارند کد فعالسازی پیامکی را مشاهده نمی‌کنند اما با زنگ خوردن گوشی تلفن همراهشان و شنیدن پیام صوتی، متوجه می‌شوند که کد فعالسازی خاصی را باید در سایت موردنظرشان وارد کنند.

پس با این حساب و با دیدن مزایای ارسال کد فعالسازی با پیامک صوتی، استفاده از این روش بسیار  مفید و به صرفه را توصیه می‌کنیم.

تلیرکو یک شرکت دانش‌بنیان است. محصولات تلیرکو به کسب وکارها راهکارهایی جهت مدیریت بهتر ارائه می‌دهد.  تیم تلیرکو آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برای هر یک از خدمات ومحصولات ما می‌توانید از متخصصان ما به‌صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید. جهت دریافت مشاوره رایگان و دموی رایگان محصولات،کافی است فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

call center – هر آنچه در مورد مرکز تماس لازم است بدانید! (راهنمای جامع)

call center – هر آنچه در مورد مرکز تماس لازم است بدانید! (راهنمای جامع)

مرکز تماس که به کال­ سنتر هم معروف است، برای برقراری ارتباط شرکت­ ها و سایر موسسات با مشتریان بسیار نقش مهم و کارآمدی دارد. در واقع بسیاری از صاحبان کسب و کار پس از این که ایده‌ی اولیه خود را صیقل می‌دهند، در قدم‌های بعدی حتما مرکز تماس را در اولویت قرار می‌دهند.

1 دیدگاه

  1. نریمان

    عالی بود مختصر و مفید

    پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس

02188638253

دفتر مرکزی

تهران، خ کارگرشمالی، خ فرشی مقدم، پردیس شمالی دانشگاه تهران، ساختمان شماره دو، فضای شماره 208

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:

9:00 الی 18:00

 

fa_IR